Exclusive Collection by Yvone Dla Zwierząt | Dla Dzieci | Dla Domu | Dla Ciebie
Dla Zwierząt | Dla Dzieci | Dla Domu | Dla Ciebie

O nas

Działamy na polskim rynku od 2019 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która zajmuje się w głównej mierze szyciem legowisk dla zwierząt domowych jak również produkcją akcesoriów różnego rodzaju dla Waszych Zwierzaków. Grono zadowolonych klientów jest dowodem na to, że robimy to z pasją, miłością i wielkim zaangażowaniem. W naszej poznańskiej szwalni produkujemy również kołderki do wózków dla niemowląt, co również spotkało się z wielkim zadowoleniem naszych klientów. Idąc dalej poszerzyliśmy naszą działalność o produkty „FOR HOME”. Szyjemy poduszki dekoracyjne oraz firany i zasłony. Na zamówienie możemy wykonać zasłony na wymiar do tego poduszki ozdobne z tego samego materiału oraz np. legowisko dla pupila lub wygodne, duże posłanie dla niemowlęcia. Do każdego zamówienia możemy wykonać indywidualny haft z imieniem bądź logotypem.

Szyjemy wyłącznie w Polsce z materiałów wysokiej jakości od polskich producentów. Stosujemy najlepszej jakości nici, również polskiej produkcji. Wypełnienia zarówno do kołderek jak i legowisk to przeważnie antyalergiczne kulki silikonowe lub ociepliny z włókien poliestrowych i silikonowych pierwszego gatunku.

Kupując u nas lub u naszych partnerów produkt z logo YVONE zyskujesz najwyższą polską jakość oraz masz gwarancję, że produkt, który będzie używany przez Ciebie, Twojego Pupila lub Twoje Dziecko jest w 100% wykonany w Polsce przez polskich pracowników i z polskich półproduktów.

Zapraszamy zatem do naszego Sklepu Yvone.

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę i zostać naszym dystrybutorem wejdź tu.