Exclusive Collection by Yvone Dla Zwierząt | Dla Dzieci | Dla Domu | Dla Ciebie
Dla Zwierząt | Dla Dzieci | Dla Domu | Dla Ciebie

B2B

Zapraszamy do współpracy firmy, chcące wyróżnić się spośród konkurencji. Jeśli prowadzisz sklep zoologiczny, sklep z artykułami dla dzieci lub sklep FOR MOME i chcesz zostać naszym dystrybutorem, skontaktuj się z nami.

Jesteśmy w stanie zapewnić Tobie zakup bezpośrednio od producenta, bez pośredników – również z odroczonym terminem płatności.

Wybierz produkty z naszego sklepu które chcesz sprzedawać i daj nam znać lub stwórzmy wspólnie produkty dla Ciebie, które możesz sobie zarezerwować jako sprzedawane tylko do Twojego sklepu. Bądź wyjątkowy dla swoich klientów. Sam będziesz mógł skomponować kolekcję, którą będziesz sprzedawał w swoim sklepie. Możemy również haftować twoje logo na produktach przez nas tworzonych (nie haftujemy na gotowym produkcie), byś mógł dalej sprzedawać i promować markę swojego sklepu.

Szyjemy wyłącznie w Polsce z materiałów wysokiej jakości od polskich producentów. Stosujemy najlepszej jakości nici, również polskiej produkcji. Wypełnienia zarówno do kołderek jak i legowisk to przeważnie antyalergiczne kulki silikonowe lub ociepliny z włókien poliestrowych i silikonowych pierwszego gatunku.

Kupując u nas produkt z wszywką YVONE i nadanym kodem producenta EAN-13, zyskujesz najwyższą polską jakość oraz masz gwarancję, że produkt, który będzie używany przez Ciebie, Twojego Pupila lub Twoje Dziecko jest w 100% wykonany w Polsce przez polskich pracowników i z polskich półproduktów.

Kontakt znajdziesz TU!!! lub wybierz produkty ze sklepu i napisz lub zadzwoń do nas które chcesz sprzedawać i od razu będziemy mogli ustalić szczegóły oraz rabat od cen detalicznych do zakupów hurtowych.